TRIOCHEM

İnovasyon Çözüm Ortağınız

Çevreye duyarlı, kalite yönetim sistemlerine öncelik veren, yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlar çerçevesinde bir grup mühendis girişimci, bir araya gelerek Trionel Tekstil’i kurmuştur.

Kuruluşunun hemen peşinden faaliyetine başlayan Trionel Tekstil, üreteceği kumaşların ZDHC, Oeko-Tex, BCI, GOTS, veya GRS gibi sertifikalar ile belgelendirmiş olması için girişimlerde bulunmayı ve müşteri memnuniyetini iş yaşamının temel taşı haline getirmeyi hedeflemektedir.

0

Yıllık Sektör Tecrübesi

Sektör tecrübemiz ile yenilikçi çözümler üretiyoruz.

45

Ürün Çeşitliliği

Geniş ürün yelpazesi ile rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Değerlerimiz

Daha yaşanılabilir bir dünya için birlikte üretmenin enerjisine inanıyor, değerlerimizi de işimize katarak ilerliyoruz.

Eğitim ve kişisel gelişimin önemi bilir hem müşterilerimiz hem çalışanlarımız ile gelişimimizi sürdürürüz. Öğrendiklerimizi birbirimizle paylaşarak sonuçları bütünün faydasına sunarız. Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz.

Dürüstlükten ayrılmaz, yorulmadan huzur dolu çalışır ve sorumluluğumuzu biliriz. Güvenilir, şeffaf ve açığız. Kendine güven, karşındakine güven ve yaşama güven.

Güvenilir olmanın verdiği huzurla işimizi şeffaf ve açık yürütürüz. Çünkü bu ilkemizin getirdiği tüm iyi karşılıklar bizi ve muhataplarımızı mutlu etmiştir, edecektir.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla ilerleriz. Daha yaşanılabilir bir dünya için sorumluluğumuzu bilir ve yerine getirdiklerimizle devam ederiz. Girişim ve projeleri desteklerken sürdürülebilir davranışları benimseriz.