Danışmanlık

Tekstil Endüstrisi

Tekstil endüstrisi geleneksel olarak yenilikler ve çok geniş endüstriyel uygulamalara ihtiyaç duymaktadır. Bu rekabetçi sektörde başarılı bir oyuncu olabilmek için yeniliklerin getirdiği hızlı değişimlere ayak uydurabilmek ve doğru kişilere ulaşabilmek gerekmektedir.

TRIOCHEM;

Ön terbiye, boya – baskı, apre, örgü ve teknik tekstilde çok tecrübeli uzun yıllar tekstil profesyoneli olarak çalışmış mühendis ekibiyle entegre tesisleri kurup, yönetecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Sürdürülebilirlik konusunda çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede karbon ayak izini azaltmaya yönelik tekstilde efektif prosesler uygulayarak enerji ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz.

Triochem profesyonelleri örgü ve boyahanede oluşan problemlere çözüm üreterek işletmenizin daha verimli daha az enerji ile yüksek kapasitede çalışması ile ilgili sizlerle işbirliği yapar.

Yukarıda belirtilen konularda tekstil firmalarına danışmanlık yapıyoruz.
Your Innovative Solution Partner

Danışmanlık Konusu

Bir yatırımdaki en kritik nokta, ilk adımın doğru atılmasıdır.

Uzmanlık alanımız tekstil ve baskı sektörlerdir. Bu sektörde güçlü bağlantıları olan firmamız üretim ve tedarik zincirinde ihtiyaç duyacağınız tüm proseslerde sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Pamuk, iplik, kumaş, boya, kimyasallar, tekstil makineleri, baskı makineleri, transfer kağıtları, mürekkepler ve aksesuarlar olmak üzere üretim sürecinde kullanacağınız bütün ara mal ve ihtiyaçlar için doğru çözümü sunuyoruz. Tekstil veya baskı sektörlerine yeni girecek olan ya da segment içinde olup farklı bir alana yönelmek isteyen firmalara sunduğumuz danışmanlık hizmeti onların yatırımlarının en hızlı şekilde geri dönmesine katkı sağlıyor.  Triochem bu adımda tüm ekip ve mühendis kadrosuyla sizlerin yanında yer almaktadır..